BAYRAMPAŞALI’DAN ERKEN TAHLİYE

Show Tv’nin sevilen gençlik dizisi Pis Yedili’nin Bayrampaşalısı Kadir Doğulu, sözleşmesi olmasına, yapım ve yayın devam etmesine rağmen diziyi terk ederek hayranlarını çok üzecek bir karara imza attı.

 

Yapımı ve yayını devam eden Pis Yedili dizisiyle anlaşması olduğu halde teamüllere aykırı davranarak yılbaşından bu yana başka yapım şirketleri ile görüştüğü öğrenilen Abdülkadir Doğulu, kısa bir süre önce yapım şirketine giderek ayrılmak istediğini belirtmiş, oyuncuya yapılan tüm ısrarlar ve ikna çalışmaları başarılı olmamış ve herhangi bir neden göstermeden 70 ve 71. bölüm çekimlerine çağırılmasına rağmen gelmemiştir.

 

Hali hazırda geniş bir izleyici ve hayran kitlesine sahip Pis Yedili dizisinin yaratıcısı Gani Müjde, oyuncunun gidişinin ardından bir açıklama yaparak “Masalımızın çok kahramanı var. Zaten reytingler de dizinin çok etkilenmediğini gösteriyor ama yine de çok üzüldüm Kadir’in gidişine. Bu dizi onun çıkışının dizisiydi. Daha vefalı davranmasını beklerdim. Üstelik dizi kahramanları sadece yapımcılarına veya diğer ekip arkadaşlarına karşı değil onu seven milyonlara karşı da sorumludurlar. Böyle çekip giderek en çok hayranlarını üzdüğünün farkındadır umarım. Çünkü Kadir sorumluluğunu bilen bir çocuktur. Yanlış yönlendirildiğini düşünüyoruz. Dönerse, kapımız kendisine her daim açıktır” dedi.

More from tukenmezkalem
PİS YEDİLİ 92. BÖLÜM (4 ARALIK ÇARŞAMBA)
Cimbom’un kuyumcudaki planı işler ve polisler gelir. Fatih çoktan kaçmıştır. Polisler Cimbom’u...
Read More
0 replies on “BAYRAMPAŞALI’DAN ERKEN TAHLİYE”