YEPYENİ BİR GENÇLİK DİZİSİ “BABAM SINIFTA KALDI”

Yönetmenliğini Kartal Çidamlı’nın yapacağı, proje tasarım ve senaryosu Gani Müjde’ye ait Babam Sınıfta Kaldı Temmuz ayında FOX ekranlarında olacak.

Başrollerini; Cem Davran, Halit Akçatepe, Defne Samyeli, Mesut Yar, Ani İpekkaya, Melis Tüzüngüç’ün paylaşacağı Babam SınıftaKaldı üniversitede geçen bir gençlik hikâyesi.

Pis Yedili ve Hayat Bilgisi dizilerinde olduğu gibi yeni yıldız adaylarını izleyiciyle buluşturacak olan Babam Sınıfta Kaldı, temelinde bir baba-kız hikâyesini konu alıyor; liseyi yeni bitiren Yağmur (Melis Tüzüngüç) kazandığı üniversite sayesinde özgürlüğe adım attığını sandığı anda, aftan yararlanan babası ile birlikte okuyacağını öğrenir ve bütün hayalleri suya düşer. Oysa babası Erman (Cem Davran) için durum farklıdır. Erman hem üniversite tahsilini tamamlayacak hem de kızına yakından göz kulak olacağı için bir taşla iki kuş vuracaktır.

Yağmur’u üniversitede bekleyen güzel ama zor zamanların yanı sıra babası Erman için de zorlu bir süreç başlayacaktır. Zira Yağmur’un annesi ile evlenmeden yıllar önce terk ettiği sözlüsü Çiğdem (Defne Samyeli) aynı okulda Dekan olmuştur.

More from tukenmezkalem
GÜNEBAKAN 2. BÖLÜM
Rüzgar ve Günce yıllar sonra karşılaştıkları için şaşkın ve heyecanlıdırlar. Bu sırada...
Read More
0 replies on “YEPYENİ BİR GENÇLİK DİZİSİ “BABAM SINIFTA KALDI””