PİS YEDİLİ FACEBOOK’TA BİR MİLYONU GEÇTİ!

Show Tv’de yayınlandığı tarihten beri giderek artan hayran kitlesiyle “Pis Yedili”, sosyal paylaşım sitelerinde de en çok takip edilen dizi haline geldi. Kısa sürede milyonu aşan hayran kitleleri oluşan Pis Yedili, pek çok rakibini de geride bırakmayı başardı. Kendine özgü karakterleriyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen ‘Pis Yedili’, birbirinden eğlenceli ve komik bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor.

GİDEREK ÇOĞALAN HAYRAN KİTLESİ

Birbirinden komik diyalog ve karakterleriyle her hafta seyircisini ekran başına kilitleyen “Pis Yedili”, kısa sürede fenomen haline geldi. “Orço”, “Trafo”, “Bayrampaşalı”, “Kara Biber”, “Salça”, “Pc”, “Cimbom” gibi karakterleriyle adeta fenomen haline gelen dizi, sosyal paylaşım sitelerinde de en çok takip edilen dizi haline geldi. “Pis Yedili”’nin ‘facebook’ isimli paylaşım sitesinde 1 milyonu aşan hayran kitlesi giderek büyümeye devam ediyor. Sayfanın hayran kitlesini, yurtiçi ve yurtdışından binlerce ‘Pis Yedili’ hayranı oluşturuyor…

DEV OYUNCU KADROSU

Büyük-küçük herkesin beğeniyle izlediği; senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı, yönetmenliğini Süleyman Seçik’in üstlendiği başrollerini Ayşegül Aldinç, Özge Özberk, Asuman Dabak, Turan Özdemir, Kadir Doğulu, Murat Arkın, Barış Akan’ın paylaştığı Pis Yedili Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

More from tukenmezkalem
GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ
Hayat bildiği gibi geliyor çoğu zaman. Ankara’nın bileği bükülmez kabadayısı Yedi Emin...
Read More
0 replies on “PİS YEDİLİ FACEBOOK’TA BİR MİLYONU GEÇTİ!”