GANİ MÜJDE’NİN TÜKENMEZKALEM’İNDEN HAREM

Harem

Kahpe Bizans, Osmanlı Cumhuriyeti, Hayat Bilgisi, Deli Saraylı, Pis Yedili gibi başarılı yapımlara imza atan usta kalem Gani Müjde’den yeni bir komedi dizisi HAREM

 

Senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı, yönetmenliğini Süleyman Seçik’in üstlendiği başrollerini Mehmet Ali Erbil, Levent Üzümcü, Nurseli İdiz, Önder Açıkbaş, Belma Canciğer, Gamze Karaman, Başak Sayan’ın paylaştığı Harem, 30 Eylül’de FOX ekranında izleyiciyle buluşacak.

Mezopotamya halklarından Basurlular ve Kırım Kongolular’un arasındaki rekabetin ve Basur sarayındaki entrikaların komediyle anlatılacağı Harem’de, Basurlular’ın can-ı gönülden sevdiği sultanları Küçük Esat’ın tahtını devredeceği bir erkek çocuğu yoktur. Basur sarayındaki tüm kadınlar, Sultan Küçük Esat’a bir erkek çocuk verebilmenin mücadelesi içindedir. Basurlular’ın en büyük düşmanı ise, Kırım Kongo Beyliği’dir. Kırım Kongo Beyi Ulan Bator’un, Küçük Esat’ın aksine kırk beş erkek çocuğu vardır. Gözü Basur topraklarında olan Ulan Bator, kız kardeşi dünyalar güzeli Abide Sultan’ı casusluk yapması için Basur Sarayı’na gönderir. Abide Sultan, Küçük Esat’ın gözdesi olacak kadar akıllı, güzel, baştan çıkarıcı bir kadındır.

Yapımını Tükenmezkalem Film’in gerçekleştirdiği Harem kadrosunda ünlü ve usta isimler yer alıyor. Sultan Küçük Esat’ı Levent Üzümcü, Kırım Kongo Beyi’niMehmet Ali Erbil, Mozaikli Valide Sultan’ı Nurseli İdiz, Çıngıraklı Hamit Paşa’yı Önder Açıkbaş, Kare Murat’ı Murat Arkın, Abide Sultan’ı Gamze Karaman, Zehire Sultan’ı Belma Canciğer, Çeşmi Fesat Hatun’u Başak Sayan, Toplunur Hatun’u Çiçek Dilligil, Saray Kahini Müneccimbaşı Gaibettin’i Serhan Arslan, Sebile Hatun’u Duygu Şen, Renginar Hatun’u Hatice Pınar Köklü, Ulan Bator’un karısı Maçakızı’nı İnci Pars, Zilli Kadın’ı Zuhal Yalçın, Harem Ağası’nı Uraz Kaygılaroğlu,  Aşçıbaşı’nı Emin Önal, Ulan Bator’un Veziri Babayın Kemiği’ni Ömür Özdemir canlandıracak.

Kahkahası bol Harem, ünlü oyuncuları, genç yetenekleri ve sürpriz isimleriyle 30 Eylül’de FOX’ta.

More from tukenmezkalem
DEFNE SAMYELİ OYUNCU OLUYOR
Ünlü haber spikeri Defne Samyeli komedi oyuncusu oluyor. Proje tasarımını Gani Müjde’nin...
Read More
0 replies on “GANİ MÜJDE’NİN TÜKENMEZKALEM’İNDEN HAREM”